Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

Gabinet okulistyczny Lublin

przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 zajmuje się aplikacją soczewek kontaktowych zarówno dla dzieci i dorosłych. Mamy szeroki wybór soczewek jednodniowych, dwutygodniowych i miesięcznych. Dysponujemy również soczewkami kolorowymi jednodniowymi, soczewkami multifokalnymi zarówno do dali jak i bliży.

Okulista Lublin

na Czubach poleca soczewki jednodniowe 1-Day AcuvueMoist firmy Johnson & Johnson oraz inne soczewki jednodniowe tej firmy: 1-Day AcuvueMoist for Astigmatism. Soczewki 1-Day AcuvueDefine mają w materiale z którego są wykonane umieszczony składnik nawilżający PVP – czyli poliwinylopirolidon, pomaga on utrzymać stabilny film łzowy na powierzchni soczewki kontaktowej minimalizując w ten sposób uczucie suchości i dyskomfortu związane z ich noszeniem.

 

Okulista dziecięcy Lublin

nadmienia, że wszystkie soczewki kontaktowe z rodziny Acuvue mają filtr UV zapewniający ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Okulistyka MMB poleca również soczewki jednodniowe Dailies Total 1 firmy Alcon, są to soczewki z bardzo dużym gradientem uwodnienia. W części wewnętrznej soczewki uwodnienie wynosi 33%, a w warstwie powierzchniowej 80%. Strefa wewnętrzna soczewki wykonana z materiału silikonowo-hydrożelowego zapewnia to wysoką transmisję tlenu, sprawia to że pacjenci używający tych soczewek prze cały dzień mają doskonałą jakość widzenia i dobry komfort, nie czują suchości oczu.

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej