Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

Okulista Lublin

nadmienia, że niezależenie od tego, czy jesteś sportowcem olimpijskim w szczytowej formie, czy zwyczajnie lubisz od czasu do czasu pobiegać, soczewki kontaktowe w przeciwieństwie do okularów, zapewnią Ci ostre widzenie i swobodę ruchu. Uprawiając sport ważne jest, aby widzieć dobrze, gdyż dzięki temu można osiągnąć dobre wyniki, zarówno w dyscyplinach wymagających rywalizacji, jak i czysto rekreacyjnych. Nie bagatelizuj problemu z widzeniem, nawet jeśli uważasz, że jest on mało istotny. Twoje oczy mogą cierpieć, a w konsekwencji od-bije się to również na Twoich wynikach. Prawidłowa korekcja wzroku ma fundamentalne znaczenie, podobnie jak regularne badanie wzroku.

Okulista dziecięcy Lublin

informuje, że podczas uprawiania sportu Twoje pole widzenia powinno być jak najszersze i gwarantować ciągłość spojrzenia, np. w przypadku ruszających się przed-miotów, konieczności oszacowania pozycji na boisku i skoordynowania działania. W tym celu potrzebujesz ostrego, pełnego pola widzenia. Aby zapewnić sobie doskonałe widzenie niezbędne są regularne badania wzroku. Regularna kontrola wzroku to coś więcej niż sprawdzenie, czy Twój wzrok wymaga korekcji. Jest to badanie nie tylko zdrowia oczu, ale również innych zaburzeń Twojego organizmu. Podczas badania wzroku można wykryć inne problemy zdrowotne, takie jak cukrzyca, podwyższone ciśnienie, czy poziom cholesterolu. W trakcie badania wzroku specjalista oceni jak Twoje oczy współdziałają ze sobą i jak można wzmocnić ich skuteczność.

Gabinet okulistyczny Lublin

Wskazuje, że dobre widzenie oznacza lepszą i bezpieczniejszą pracę oraz zabawę — tak naprawdę oznacza ono lepszą jakość życia. Soczewki kontaktowe mogą poprawić Twoje wyniki;  Umożliwią Ci lepsze niż w okularach widzenie obwodowe i peryferyjne. Sprawiają, że nie występuje żadna bariera między Tobą, a tym co chcesz zobaczyć, nie brudzą się i nie zaparowują.  Soczewki gwarantują ostre, stabilne widzenie i mogą być noszone pod maską, ochronnymi goglami lub kaskiem.  Nie musisz się martwić, że będą Ci przeszkadzać, spadną czy zsuną się, kiedy się ruszysz lub spocisz, tak jak ma to miejsce w sytuacji, gdy nosisz okulary.  W soczewkach masz dużo pełniejsze pole widzenia, potencjalnie ostrzejsze widzenie w każdym z oczu i potencjalnie lepszy kontrast.  W soczewkach kontaktowych widzisz wszystko w rzeczywistych wymiarach, co oznacza, że żadne obrazy, ich kształt, czy wielkość nie są zmienione.

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej