Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

Gabinet okulistyczny Lublin

nadmienia, że sporty z piłką Sporty z wykorzystaniem piłki, takie jak koszykówka, piłka nożna czy siatkówka, wymagają przez cały czas pełnego pola widzenia o 360 stopniach. W przeciwieństwie do okularów, soczewki pozwalają Ci utrzymać wszystko w zasięgu wzroku.  
Jogging Ten energiczny sport, tak jak każde inne czynności pobudzające pracę serca, opiera się na gwałtownych ruchach w górę i w dół. Biegając z założonymi okularami będziesz musiał co chwila je poprawiać i nakładać wyżej na nos.

Okulista Lublin

wskazuje, że jazda na rowerze i rolkach Jazda na rowerze i rolkach to dwie dyscypliny sportu oparte na dużej prędkości wymagające umiejętności, sprawności i koncentracji. Nie masz czasu ani ochoty przejmować się okularami, które na dodatek mogą Ci zaparować, zsunąć się, spaść na ziemię i zgubić się w trakcie jazdy.
Sporty wyczynowe Sporty wyczynowe, takie jak jazda na desce, czy wyczynowa jazda na BMXach wymagają niezmiernej koncentracji. Czasami konieczne jest wykonanie pełnego skrętu i obrotu ciała o 360 stopni. Prawdopodobieństwo urazu spowodowanego upadkiem jest bardzo wysokie, a okulary tylko zwiększają to ryzyko.

Okulista dziecięcy Lublin

informuje, że sporty ekstremalne Jeśli planujesz zabrać się za sporty ekstremalne, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić to zrezygnować z zsuwających się okularów i zamienić je na soczewki kontaktowe, dzięki cze-mu Twoje ręce będą swobodne. Wyobraź sobie skok na bungee z parą okularów przyczepionych mocno do Twojej twarzy. Nie dość, że byłoby to niewygodne, to jeszcze dodatkowo bardzo niebezpieczne (w przypadku stłuczenia się okula-rów, mógłbyś odnieść obrażenia wywołane odłamkami szkła).

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej