Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

Okulista Lublin

informuje, że powszechnie wszczepiane modele soczewek są bezbarwne i osoby po zabiegu z tak wszczepionymi soczewkami są bardziej narażone na szkodliwe działanie światła niebieskiego. Najnowsze soczewki posiadają asferyczną optykę, zbudowane są w sposób, który niweluje nadmierne załamywanie się promieni światła na obwodzie soczewki. Minimalizacja aberacji sferycznych wpływa na poprawę kontrastu widzianego obrazu. Obraz jest ostry, żywy nawet w najbardziej ciemnych warunkach oświetlenia. AcrySof IQ.

Okulista dziecięcy Lublin

nadmienia, że to najlepsza soczewka z grupy soczewek jednoogniskowych poprawiająca kontrast, ostrość kolorów, redukująca niepożądane zjawiska fotooptyczne, takie jak : aureole wokół źródeł światła, odblaski, które najczęściej występują w warunkach nocnych. Przeznaczona jest dla wszystkich, a w szczególności dla osób pracujących przy sztucznym oświetleniu i w nocy jak np. dla zawodowych kierowców.

 

Gabinet okulistyczny Lublin

uważa, że pezed zabiegiem usunięcia zaćmy zawsze należy porozmawiać z chirurgiem w gabinecie okulistycznym odnośnie wyboru soczewki. Wybór wszczepianej soczewki ma duży wpływ na jakość naszego widzenia, a co za tym idzie na komfort życia po zabiegu usunięcia zmętniałej  soczewki.

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej