Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

Okulista Lublin

proponuje soczewki kontaktowe jako idealną alternatywą dla osób noszących okulary. Są wygodne w noszeniu, łatwe w zakładaniu, zdejmowaniu oraz pielęgnacji. Dzięki soczewkom kontaktowym odmieniło się życie miliona ludzi. Pacjenci nosząc soczewki kontaktowe mogą cieszyć się pełną swobodą podczas uprawiania sportów.  Od chwili wynalezienia pierwszych soczewek kontaktowych upłynęło dużo czasu, a w ostatnich latach nastąpił prawdziwy postęp w technologii wykonania soczewek. Nowe soczewki są niezwykle miękkie, cienkie elastyczne, a co bardzo ważne doskonale utrzymują wilgoć, dzięki czemu są bardziej komfortowe.

Okulista dziecięcy Lublin

nadmienia, że materiały z jakich są produkowane oraz konstrukcja umożliwiają i dopasowanie do unikalnego kształtu gałki ocznej. Ponieważ wymienia się je regularnie na nową parę, to można cieszyć się uczuciem czystości świeżości i komfortu przez długi czas. W istocie soczewki kontaktowe są tak wygodne, że szybko zapominasz o ich noszeniu na swoich oczach.  Materiały, z których wytwarza się soczewki są biokompatybilne i przepuszczają one wystarczająco ilość tlenu.

 

Gabinet okulistyczny Lublin

uważa by nie narażać oczu na ryzyko - konieczne jest, aby wszelkie typy soczewek kontaktowych były prawidłowo dopasowane przez specjalistę w gabinecie okulistycznym. Okulista Lublin zadba o to byś nosił soczewki jak najbardziej odpowiednie dla twoich potrzeb i stylu życia jaki prowadzisz. Aby soczewki służyły ci jak najlepiej musisz o nie dbać i ściśle przestrzegać otrzymanych od twojego okulisty zaleceń dotyczących prawidłowej ich pielęgnacji. Nie wszystkie soczewki są takie same. O tym jakie soczewki są właściwe dla danej osoby decyduje szereg różnych czynników takich jak wiek, styl życia oraz wada wzroku.

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej