Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

Okulista Lublin na Czubach zajmuje się aplikacją soczewek kontaktowych, doborem szkieł korekcyjnych dla osób dorosłych i dzieci z krótkowzrocznością, nadwzrocznością i  astygmatyzmem. Okulista Lublin osobom po czterdziestym roku życia mającym problemy z czytaniem proponuję soczewki progresywne, pomagające w widzeniu z bliskiej jaki i dalekiej odległości. Nie skorygowana krótkowzroczność powoduje zamazane i nieostre widzenie z dużych odległości, problemy głównie u dzieci i młodzieży  podczas czytania z tablicy w szkole. Nie skorygowana nadwzroczność może powodować bóle głowy oraz niewyraźne widzenie. Astygmatyzm to często wada wzroku, która powoduje nieregularne lub zamazane widzenie niezależnie od odległości w jakiej znajdują się obserwowane przedmioty.

Okulista Lublin osobom z astygmatyzmem zaleca soczewki lub szkła cylindryczne. Bez stosowania specjalnych okularów lub soczewek kontaktowych cylindrycznych obraz będzie niewyraźny, wydłużony lub rozciągnięty. Nieskorygowany astygmatyzm może powodować także dotkliwe bóle głowy, stany zapalne powiek jak również pogarszanie się widzenia, a w szczególności  u dzieci. Osoby z astygmatyzmem, które ignorują konieczność noszenia okularów lub soczewek w niekontrolowany sposób nieustannie mrużą oczy, co powoduje pojawienie się zmarszczek w okolicach oczu.

Okulista Lublin przestrzega, jeśli masz astygmatyzm  a chcesz widzieć wyraźnie i dostrzegać każdy szczegół musisz nosić soczewki lub okulary cylindryczne przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Soczewki kontaktowe toryczne przeznaczone do korekcji astygmatyzmu gwarantują nie tylko wyraźnej stabilne widzenie, ale także lepsze widzenie peryferyjne, co jest niezwykle ważne podczas prowadzenia samochodu. Soczewki kontaktowe nie ograniczają swobody działania. Dobrze się w nich pracuje i spędza wolny czas. Sprawdzają się szczególnie w czasie uprawiania sportu , w czasie  przebywania na świeżym powietrzu. Soczewki kontaktowe nie zasłaniają naturalnego piękna oczu. Okulista Lublin zaprasza do gabinetu okulistycznego na aplikację soczewek kontaktowych.

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej