Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

16. Ophthalmology Journal - Nowości w Okulistyce 27-28.01.2017
15. Ophthalmology In Practice 6-7.11.2015
14. Okulistyka Nowe Horyzonty 20-21.03.2015
13. Chirurgia okulistyczna na żywo 30-31.01.2015
12. OCT w okulistyce 26-27.09.2014
11. VII Sympozjum Sekcji Jaskry PTO 26-28.05.2011
10. Metody diagnostyczne w jaskrze 19.03.2011
09. Postępowanie w Urazach Gałki Ocznej 30.11-02.12.2007
08. Podstawy Mikrochirurgii Okulistycznej 10-11.11.2007
07. Postępy w rozpoznawaniu i leczeniu zapaleń błony naczyniowej oka 24-26.05.2007
06. Kompleksowa terapia najczęstszych postaci jaskry wtórnej 18.11.2006
05. Choroby Rogówki Twardówki i Powierzchni Oka 29.06-01.07.2006
04. Jaskra od teorii do praktyki  19.03.2005
03. Podstawy refrakcji  27.06.2004
02. Onkologia Okulistyczna 4.12.2003
01. Zastosowanie USG w okulistyce 26.09.2003
 

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej

Badanie kierowców

Wykonujemy badanie ostrości wzroku dla kierowców - wydajemy zaświadczenia dla kierowców do prawa jazdy.

Zobacz więcej