Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie
Zdrowe oczy
Gabinet okulistyczny w Lublinie

Gabinet okulistyczny Lublin

informuje , że niektóre choroby oczu przebiegają przez długi czas niezauważone, nie wykazując  żadnych objawów. Rezygnując  z okresowego badania pozbawiasz się również szansy wykrycia innych potencjalnych problemów ze zdrowiem, takich jak cukrzyca czy  nadciśnienie, których pierwsze objawy można wykryć podczas badania okulistycznego. Rutynowe  badanie wzroku to szansa dla specjalisty na wykrycie pierwszych oznak  takich problemów  zanim spowodują one nieodwracalne uszkodzenia w obrębie oczu i  w całym Twoim organizmie.

Okulista Lublin

zaprasza na przesiewowe badanie w kierunku jaskry i zaćmy. Za pomocą nowoczesnego sprzętu diagnostycznego może przeprowadzić bardzo szczegółowe i precyzyjne badania.  Tomografem firmy Optovue możemy wykonać badanie OCT, które pokazuje nam wszystkie warstwy siatkówki w przekroju, jest ono pomocne w wykrywaniu i leczeniu schorzeń siatkówki takich jak AMD(zwyrodnienie plamki związane z wiekiem), obrzęk plamki w cukrzycy, surowiczy obrzęk plamki, otwór  w plamce.

Okulista dziecięcy Lublin

przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18  zajmuje się leczeniem zeza  i   niedowidzenia  u  dzieci. Nieleczone wady refrakcji  u małych dzieci,  mogą  powodować niedowidzenie i w jego następstwie zeza.

Kontakt

Gabinet okulistyczny w Lublinie

tel. 699 205 212

ul. Matki Teresy z Kalkukty 18/UH7A
20-538 Lublin

e-mail: mmb@mmb.com.pl

Zobacz więcej

Dobór szkieł

Wykonujemy badanie refrakcji, które ocenia wadę wzroku:  krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm.

Zobacz więcej

Aplikacja soczewek

Proponujemy duży wybór soczewek zarówno jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, multifocalnych.

Zobacz więcej